تمهیدات ویژه ارتش برای خدمت‌رسانی به زائران در پیاده‌روی اربعین

5/5

رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش گفت: با همه توان نیازهای دارویی و پزشکی را در اختیار ایستگاه‌های مرزی به‌ویژه در منطقه جنوب و غرب کشور قرار دادیم و در همه مرزهای مشترک با کشور عراق هماهنگ و آماده خدمت‌رسانی مطلوب به زائرین امام حسین(ع) هستیم.

رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش گفت: با همه توان نیازهای دارویی و پزشکی را در اختیار ایستگاه‌های مرزی به‌ویژه در منطقه جنوب و غرب کشور قرار دادیم و در همه مرزهای مشترک با کشور عراق هماهنگ و آماده خدمت‌رسانی مطلوب به زائرین امام حسین(ع) هستیم. به گزارش حوزه دفاعی و امنیتی خبرگزاری آنا، نشست شورای هماهنگی بهداشت و درمان نیروهای مسلح با حضور مسئولان بهداشتی و درمانی نیروهای مسلح به ریاست رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش در خوزستان برگزار شد. امیر سرتیپ بابلی نماینده بهداشت و درمان نیروهای مسلح در این همایش مهم‌ترین هدف در بهداشت و درمان را خدمت‌رسانی مطلوب به زائران خواند و گفت: ما با بزرگترین راهپیمایی در روی کره زمین روبرو هستیم و باید رفتار و خدمات‌رسانی خوبی را ارائه کنیم و بتوانیم جوابگوی همه زوار امام حسین (ع) باشیم. رئیس اداره بهداشت و درمان نزاجا تأکید کرد: با همه توان نیازهای دارویی و پزشکی را در اختیار ایستگاه‌های مرزی به‌ویژه در منطقه جنوب و غرب کشور قرار دادیم و در همه مرزهای مشترک با کشور عراق هماهنگ و آماده خدمت‌رسانی مطلوب را به زائرین امام حسین(ع) هستیم. بابلی از تمامی زائرین خواست در مسیر راهپیمایی چنانچه احساس و نیاز پزشکی پیدا کردند، بلافاصله خود را به ایستگاه‌های بهداشتی برسانند، انشاءالله مشکل احتمالی برطرف شود.

به گزارش حوزه دفاعی و امنیتی خبرگزاری آنا، نشست شورای هماهنگی بهداشت و درمان نیروهای مسلح با حضور مسئولان بهداشتی و درمانی نیروهای مسلح به ریاست رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش در خوزستان برگزار شد.

امیر سرتیپ بابلی نماینده بهداشت و درمان نیروهای مسلح در این همایش مهم‌ترین هدف در بهداشت و درمان را خدمت‌رسانی مطلوب به زائران خواند و گفت: ما با بزرگترین راهپیمایی در روی کره زمین روبرو هستیم و باید رفتار و خدمات‌رسانی خوبی را ارائه کنیم و بتوانیم جوابگوی همه زوار امام حسین (ع) باشیم.

رئیس اداره بهداشت و درمان نزاجا تأکید کرد: با همه توان نیازهای دارویی و پزشکی را در اختیار ایستگاه‌های مرزی به‌ویژه در منطقه جنوب و غرب کشور قرار دادیم و در همه مرزهای مشترک با کشور عراق هماهنگ و آماده خدمت‌رسانی مطلوب را به زائرین امام حسین(ع) هستیم.

بابلی از تمامی زائرین خواست در مسیر راهپیمایی چنانچه احساس و نیاز پزشکی پیدا کردند، بلافاصله خود را به ایستگاه‌های بهداشتی برسانند، انشاءالله مشکل احتمالی برطرف شود.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید