تردد زوار از مرزکرمانشاه قطعی است

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

سخنگوی ستاد اربعین کشور از قطعی شدن تردد زوار اربعین از مرز خسروی و نهایی شدن تفاهم ها با طرف عراقی خبر داد.

سخنگوی ستاد اربعین کشور از قطعی شدن تردد زوار اربعین از مرز خسروی و نهایی شدن تفاهم ها با طرف عراقی خبر داد. سخنگوی ستاد اربعین کشور اظهار داشت: تردد زوار از مرز خسروی با پیگیری های مداوم قطعی شده و زمینه آمد و شد از این مرز برای زایران عتبات کاملا فراهم است. شهریار حیدری تصریح کرد: با این شرایط زائران تعداد مشخصی از استانها و برخی کشور های خارجی از خسروی عازم عتبات عالیات می شوند. وی خاطر نشان کرد: از سالیان گذشته تا کنون مرز خسروی به عنوان نزدیک ترین خروجی به اماکن متبرکه عراق مورد توجه زائران بوده است و زیرساختهای مناسب این مسیر برای پذیرایی از زائران اربعین آماده هستند. حیدری همچنین از اضافه شدن خروجی مرز خسروی به سامانه سماح برای ثبت نام زوار خبر داد

سخنگوی ستاد اربعین کشور اظهار داشت: تردد زوار از مرز خسروی با پیگیری های مداوم قطعی شده و زمینه آمد و شد از این مرز برای زایران عتبات کاملا فراهم است.

شهریار حیدری تصریح کرد: با این شرایط زائران تعداد مشخصی از استانها و برخی کشور های خارجی از خسروی عازم عتبات عالیات می شوند.

وی خاطر نشان کرد: از سالیان گذشته تا کنون مرز خسروی به عنوان نزدیک ترین خروجی به اماکن متبرکه عراق مورد توجه زائران بوده است و زیرساختهای مناسب این مسیر برای پذیرایی از زائران اربعین آماده هستند.

حیدری همچنین از اضافه شدن خروجی مرز خسروی به سامانه سماح برای ثبت نام زوار خبر داد

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید