تدابیر و اقدامات کارشناسی شده یگان ویژه در مرز مهران

5/5

فرمانده یگان های ویژه ناجا از تدابیر و اقدامات کارشناسی شده این یگان به منظور تسهیل تردد زائرین اربعین حسینی(ع) در مرز مهران خبر داد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا از تدابیر و اقدامات کارشناسی شده این یگان به منظور تسهیل تردد زائرین اربعین حسینی(ع) در مرز مهران خبر داد. به گزارش ایسنا، سردار حسن کرمی در حاشیه برگزاری اختتامیه نخستین دوره مسابقات قویترین مردان نیروی انتظامی در یگان دوم حضرت موسی بن جعفر(ع) اظهار داشت: با توجه به تجربیات حضور نیروهای یگان های ویژه در خدمت رسانی و مردم یاری؛ رضایتمندی زائران اباعبدالله الحسین(ع) از اولویت های برنامه یگان ویژه در مراسم اربعین است که امیدواریم با کمک و همیاری خود زائران این امر محقق شود. وی از تدابیر و اقدامات کارشناسی شده این یگان به منظور تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی(ع) در مرز مهران و مرزهای دیگر خبر داد و افزود: با تلاش ها و پیگیری های به عمل آمده در 4 نقطه از شهر مهران تا پایانه مرزی گیت های کنترل و بازرسی نصب و در حال آماده سازی است. رئیس پلیس ویژه کشور خاطرنشان کرد: امیدواریم با وجود گیت های کنترلی در مسیر 11 کیلومتری پل زائر شهر مهران تا میدان اربعین پایانه مرزی از ترافیک احتمالی زائران در خروج از کشور جلوگیری کنیم. سردار کرمی، شور و اشتیاق کارکنان یگان های ویژه به منظور شرکت در ماموریت اربعین حسینی(ع) را مثال زدنی خواند و بیان کرد: با درخواست های مکرر و شور و اشتیاق مثال زدنی کارکنان یگان های ویژه سراسر کشور به منظور شرکت در ماموریت عظیم راهپیمایی اربعین حسینی (ع) مواجه هستیم که این آمادگی و تمایل خدمت رسانی به زائران حضرت سیدالشهدا(ع) نشان از دل باختگی، عشق و ارادت پلیس به اهل بیت(ع) و مردم عزیز کشورمان دارد. این مقام انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود وظیفه ذاتی نیروهای یگان ویژه را حفظ و ارتقاء آمادگی جسمانی به منظور مشارکت مطلوب و قابل قبول در مأموریت‌های محوله دانست. بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده یگان های ویژه ناجا تصریح کرد: پس از چندین دوره برگزاری مسابقات قویترین مردان یگان های ویژه، امروز نخستین دوره این مسابقات با حضور ورزشکاران پلیس های تخصصی سراسر کشور به میزبانی بسیار خوب یگان دوم برگزار شد که این حد از آمادگی در بین نیروهای انتظامی کشور بسیار خوب و ارزشمند است.

به گزارش ایسنا، سردار حسن کرمی در حاشیه برگزاری اختتامیه نخستین دوره مسابقات قویترین مردان نیروی انتظامی در یگان دوم حضرت موسی بن جعفر(ع) اظهار داشت: با توجه به تجربیات حضور نیروهای یگان های ویژه در خدمت رسانی و مردم یاری؛ رضایتمندی زائران اباعبدالله الحسین(ع) از اولویت های برنامه یگان ویژه در مراسم اربعین است که امیدواریم با کمک و همیاری خود زائران این امر محقق شود.

وی از تدابیر و اقدامات کارشناسی شده این یگان به منظور تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی(ع) در مرز مهران و مرزهای دیگر خبر داد و افزود: با تلاش ها و پیگیری های به عمل آمده در 4 نقطه از شهر مهران تا پایانه مرزی گیت های کنترل و بازرسی نصب و در حال آماده سازی است.

رئیس پلیس ویژه کشور خاطرنشان کرد: امیدواریم با وجود گیت های کنترلی در مسیر 11 کیلومتری پل زائر شهر مهران تا میدان اربعین پایانه مرزی از ترافیک احتمالی زائران در خروج از کشور جلوگیری کنیم.

سردار کرمی، شور و اشتیاق کارکنان یگان های ویژه به منظور شرکت در ماموریت اربعین حسینی(ع) را مثال زدنی خواند و بیان کرد: با درخواست های مکرر و شور و اشتیاق مثال زدنی کارکنان یگان های ویژه سراسر کشور به منظور شرکت در ماموریت عظیم راهپیمایی اربعین حسینی (ع) مواجه هستیم که این آمادگی و تمایل خدمت رسانی به زائران حضرت سیدالشهدا(ع) نشان از دل باختگی، عشق و ارادت پلیس به اهل بیت(ع) و مردم عزیز کشورمان دارد.

این مقام انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود وظیفه ذاتی نیروهای یگان ویژه را حفظ و ارتقاء آمادگی جسمانی به منظور مشارکت مطلوب و قابل قبول در مأموریت‌های محوله دانست.

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده یگان های ویژه ناجا تصریح کرد: پس از چندین دوره برگزاری مسابقات قویترین مردان یگان های ویژه، امروز نخستین دوره این مسابقات با حضور ورزشکاران پلیس های تخصصی سراسر کشور به میزبانی بسیار خوب یگان دوم برگزار شد که این حد از آمادگی در بین نیروهای انتظامی کشور بسیار خوب و ارزشمند است.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید