تخریب بخشی از موکب های زائران خارجی اربعین به علت تندباد در آستارا

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

مسئول کمیته استقبال ستاد اربعین آستارا گفت: وزش باد شدید طی شب گذشته، غرفه های محصولات فرهنگی، اسکان و نمازخانه موکب های زائران خارجی اربعین را در این شهرستان تخریب کرد.

مسئول کمیته استقبال ستاد اربعین آستارا گفت: وزش باد شدید طی شب گذشته، غرفه های محصولات فرهنگی، اسکان و نمازخانه موکب های زائران خارجی اربعین را در این شهرستان تخریب کرد. جمشید مهدوی روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: با همکاری شهرداری و دستگاه های عضو ستاد اربعین آستارا، تا ظهر امروز بخش های تخریب شده بازسازی می شود و زائران از خدمات موکب ها بهره مند خواهند شد. وی اظهار کرد: هنوز میزان خسارت وارده، برآورد نشده است. جلال دیانسایی مدیر پایانه مرزی گمرک آستارا نیز از تخریب سقف پایانه بار بر اثر باد شدید خبر داد. دیروز (دوشنبه) و شب گذشته وزش باد با سرعت حدود 94 کیلومتر در ساعت، به تاسیسات و اماکن عمومی آستارا خسارت وارد کرد. شهرستان بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت، در شمال غربی استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان، سومین مرز پرتردد کشور است و سالیانه نزدیک به 800 هزار مسافر داخلی و خارجی از مرز آن تردد می کنند.

جمشید مهدوی روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: با همکاری شهرداری و دستگاه های عضو ستاد اربعین آستارا، تا ظهر امروز بخش های تخریب شده بازسازی می شود و زائران از خدمات موکب ها بهره مند خواهند شد.
وی اظهار کرد: هنوز میزان خسارت وارده، برآورد نشده است.
جلال دیانسایی مدیر پایانه مرزی گمرک آستارا نیز از تخریب سقف پایانه بار بر اثر باد شدید خبر داد.
دیروز (دوشنبه) و شب گذشته وزش باد با سرعت حدود 94 کیلومتر در ساعت، به تاسیسات و اماکن عمومی آستارا خسارت وارد کرد.
شهرستان بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت، در شمال غربی استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان، سومین مرز پرتردد کشور است و سالیانه نزدیک به 800 هزار مسافر داخلی و خارجی از مرز آن تردد می کنند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید