بسیج همگانی برای پشتیبانی از زائران اربعین حسینی

5/5

معاون عمرانی استاندار بر بکارگیری همه ی ظرفیتها برای پشتیبانی از زائران همایش پیاده پیاده روی اربعین حسینی تاکید کرد.

معاون عمرانی استاندار بر بکارگیری همه ی ظرفیتها برای پشتیبانی از زائران همایش پیاده پیاده روی اربعین حسینی تاکید کرد. معاون عمرانی استاندار در نشست ستاد اربعین حسینی از تشکیل کمیته‌های بسیج همگانی برای پشتیبانی از زایران حسینی در همایش پیاده روی اربعین حسینیهفت گانه برای ارائه‌ی خدمات به زایران حسینی خبر داد و گفت: این کمیته‌ها در تمامی مراحل سفر در داخل و خارج از کشور زائران را همراهی و پشتیبانی می‌کنند. نیک اقبالی نظارت بر اعزام، استقرار و ارائه‌ی خدمات به زوار را بسیار مهم توصیف کرد و بکارگیری همه‌ی توان ادارات و سازمان‌ها برای رفاه حال عاشقان حسینی در بزرگترین گردهمایی جهان در سفر اربعین را مورد تاکید قرار داد. مسئول کمیته‌ی اسکان، تغذیه و زیر ساخت اربعین هم با بیان اینکه این ستاد به مدت ۲۰ روز روزانه به ۵ هزار نفر خدمات ارائه میکند گفت: امسال زوار سید و سالار شهیدان که از استان اعزام می‌شوند در شهر نجف مهمان موکب‌های استان خواهند بود. سرهنگ نظر پور همچنین از اختصاص یک هکتار زمین در مرز شلمچه به ستاد اربعین حسینی کهگیلویه وبویر احمد خبر داد و تاکید کرد: ادارات خدمات رسان با استقرار زود هنگام بستر مورد نیاز زوار را تامین کنند. در این نشست اعضا در باره‌ی چگونگی پشتیبانی از زوار حسینی گفتگو کردند.

معاون عمرانی استاندار در نشست ستاد اربعین حسینی از تشکیل کمیته‌های بسیج همگانی برای پشتیبانی از زایران حسینی در همایش پیاده روی اربعین حسینیهفت گانه برای ارائه‌ی خدمات به زایران حسینی خبر داد و گفت: این کمیته‌ها در تمامی مراحل سفر در داخل و خارج از کشور زائران را همراهی و پشتیبانی می‌کنند.
نیک اقبالی نظارت بر اعزام، استقرار و ارائه‌ی خدمات به زوار را بسیار مهم توصیف کرد و بکارگیری همه‌ی توان ادارات و سازمان‌ها برای رفاه حال عاشقان حسینی در بزرگترین گردهمایی جهان در سفر اربعین را مورد تاکید قرار داد.
مسئول کمیته‌ی اسکان، تغذیه و زیر ساخت اربعین هم با بیان اینکه این ستاد به مدت ۲۰ روز روزانه به ۵ هزار نفر خدمات ارائه میکند گفت: امسال زوار سید و سالار شهیدان که از استان اعزام می‌شوند در شهر نجف مهمان موکب‌های استان خواهند بود.
سرهنگ نظر پور همچنین از اختصاص یک هکتار زمین در مرز شلمچه به ستاد اربعین حسینی کهگیلویه وبویر احمد خبر داد و تاکید کرد: ادارات خدمات رسان با استقرار زود هنگام بستر مورد نیاز زوار را تامین کنند.
در این نشست اعضا در باره‌ی چگونگی پشتیبانی از زوار حسینی گفتگو کردند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید