برپایی ۲ ایستگاه صلواتی توسط شهرداری رباط کریم در مسیر کربلا

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

شهردار رباط کریم از اقدام برای برپایی دو ایستگاه صلواتی به‌مناسبت اربعین حسینی در ورودی و خروجی اتوبان تهران _ ساوه جنب عوارضی پلیس راه خبر داد.

شهردار رباط کریم از اقدام برای برپایی دو ایستگاه صلواتی به‌مناسبت اربعین حسینی در ورودی و خروجی اتوبان تهران _ ساوه جنب عوارضی پلیس راه خبر داد. به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ سید محمد میرزمانی، شهردار رباط کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی رباط نیوز با بیان این‌که مسیر اتوبان تهران ساوه مسیر عبور زائران و عاشقان اباعبدلله الحسین علیه‌السلام است اظهار کرد: در این راستا شهرداری رباط کریم اقدام به برپایی دو ایستگاه صلواتی در جنب عوارضی اتوبان تهران-ساوه در دوطرف اتوبان کرده است. شهردار رباط کریم ضمن قبولی طاعات و عبادات همه شهروندان، خصوصا زائران اباعبدلله الحسین علیه‌السلام این اقدام را ارادت به آقا حسین ابن علی علیه‌السلام دانست و گفت: مراسم اربعین حسینی علیه‌السلام تبلور شور و شعور اسلامی در سال های اخیر است و بی شک این مراسم به عنوان نماد وحدت و ایثار مسلمین جهان جلوه کرده و عشق و ارادت به خاندان اهل بیت علیهم‌السلام، علی الخصوص سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام را به نمایش گذاشته است. *اعزام ۶ دستگاه اتوبوس به مرز مهران توسط اتوبوسرانی رباط کریم وی در ادامه عنوان کرد: باتوجه به حجم زائران در مرز مهران از سوی شهرداری رباط کریم جهت جابجایی و سهولت در تردد زائران ۶ دستگاه اتوبوس فردا یکشنبه ساعت ۷ صبح از محل عوارضی پلیس راه تهران-ساوه به مرز مهران اعزام می‌شوند. شهردار رباط کریم ضمن آرزوی قبولی زیارت و تقدیر از عوامل سازمان اتوبوسرانی رباط کریم افزود: این اتوبوس‌ها تا روز اربعین و تا زمان بازگشت زائران در مرز مهران خدمت‌رسانی خواهند کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ سید محمد میرزمانی، شهردار رباط کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی رباط نیوز با بیان این‌که مسیر اتوبان تهران ساوه مسیر عبور زائران و عاشقان اباعبدلله الحسین علیه‌السلام است اظهار کرد: در این راستا شهرداری رباط کریم اقدام به برپایی دو ایستگاه صلواتی در جنب عوارضی اتوبان تهران-ساوه در دوطرف اتوبان کرده است.

شهردار رباط کریم ضمن قبولی طاعات و عبادات همه شهروندان، خصوصا زائران اباعبدلله الحسین علیه‌السلام این اقدام را ارادت به آقا حسین ابن علی علیه‌السلام دانست و گفت: مراسم اربعین حسینی علیه‌السلام تبلور شور و شعور اسلامی در سال های اخیر است و بی شک این مراسم به عنوان نماد وحدت و ایثار مسلمین جهان جلوه کرده و عشق و ارادت به خاندان اهل بیت علیهم‌السلام، علی الخصوص سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام را به نمایش گذاشته است.

*اعزام ۶ دستگاه اتوبوس به مرز مهران توسط اتوبوسرانی رباط کریم

وی در ادامه عنوان کرد: باتوجه به حجم زائران در مرز مهران از سوی شهرداری رباط کریم جهت جابجایی و سهولت در تردد زائران ۶ دستگاه اتوبوس فردا یکشنبه ساعت ۷ صبح از محل عوارضی پلیس راه تهران-ساوه به مرز مهران اعزام می‌شوند.

شهردار رباط کریم ضمن آرزوی قبولی زیارت و تقدیر از عوامل سازمان اتوبوسرانی رباط کریم افزود: این اتوبوس‌ها تا روز اربعین و تا زمان بازگشت زائران در مرز مهران خدمت‌رسانی خواهند کرد.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید