بررسی نحوه کمک های شهرداری در ایام اربعین/ چگونگی اقدام مدیریت شهری برای عرضه دام عید قربان

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

نحوه کمک های شهرداری تهران در ایام اربعین در سومین جلسه شورای شهر مورد ررسی قرار می گیرد.

نحوه کمک های شهرداری تهران در ایام اربعین در سومین جلسه شورای شهر مورد ررسی قرار می گیرد. فردا سه شنبه 7 شهریور ماه 96 سومین جلسه رسمی شورای پنجم شهر تهران برگزار خواهد شد. در این جلسه، حجت نظری عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران نطق پیش از دستور خواهد داشت. همچنین در این جلسه، رسیدگی به اعتراض فرمانداری تهران در رابطه با مصوبه واگذاری شبکه پذیرش کارت بلیت الکترونیک شهر تهران به بانک شهر در دستور بررسی قرار می گیرد. قرائت گزارش مربوط به نمایندگی های اعضای شورای اسلامی شهر تهران در مجامع قانونی نیز دستور بعدی جلسه فردا سه شنبه 7 شهریور ماه شورای شهر تهران خواهد بود. قرار است در این جلسه، زهرا صدراعظم نوری در رابطه با کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری تهران گزارشی ارائه کرده و مجتبی یزدانی، معاون شهردار تهران نیز در خصوص عملکرد معاونت خدمات شهری در تهران و چکونگی مشارکت شهرداری در برگزاری مراسم اربعین گزارشی را ارائه دهد. در آخرین دستور جلسه نیز مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران اقدامات شهرداری در رابطه با عرضه دام بهداشتی در ایام عید سعید قربان را تشریح خواهد کرد.

فردا سه شنبه 7 شهریور ماه 96 سومین جلسه رسمی شورای پنجم شهر تهران برگزار خواهد شد.

در این جلسه، حجت نظری عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران نطق پیش از دستور خواهد داشت.

همچنین در این جلسه، رسیدگی به اعتراض فرمانداری تهران در رابطه با مصوبه واگذاری شبکه پذیرش کارت بلیت الکترونیک شهر تهران به بانک شهر در دستور بررسی قرار می گیرد.

قرائت گزارش مربوط به نمایندگی های اعضای شورای اسلامی شهر تهران در مجامع قانونی نیز دستور بعدی جلسه فردا سه شنبه 7 شهریور ماه شورای شهر تهران خواهد بود.

قرار است در این جلسه، زهرا صدراعظم نوری در رابطه با کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری تهران گزارشی ارائه کرده و مجتبی یزدانی، معاون شهردار تهران نیز در خصوص عملکرد معاونت خدمات شهری در تهران و چکونگی مشارکت شهرداری در برگزاری مراسم اربعین گزارشی را ارائه دهد.

در آخرین دستور جلسه نیز مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران اقدامات شهرداری در رابطه با عرضه دام بهداشتی در ایام عید سعید قربان را تشریح خواهد کرد.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید