باند جعل ویزای کشور عراق شناسایی شد

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

ستاد مرکزی اربعین اعلام کرد: با اقدامات بهنگام و رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) اعضاء باند بزرگ جعل ویزای کشور عراق شناسایی شد و این مورد زیرضربه قرار گرفت.

ستاد مرکزی اربعین اعلام کرد: با اقدامات بهنگام و رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) اعضاء باند بزرگ جعل ویزای کشور عراق شناسایی شد و این مورد زیرضربه قرار گرفت. به گزارش آریا بازار، این ستاد در اطلاعیه‌ای ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام عزای اهل بیت عصمت و طهارت و اربعین حسینی (ع) و با آرزوی توفیق و سلامتی برای تمامی زائران محترم و شرکت کنندگان، در همایش عظیم اربعین حسینی (ع) تصریح کرد: از آنجاییکه انتشار این خبر برای برخی از زائران محترم پرسش‌ها و ابهاماتی را پیرامون جعلی یا اصلی بودن ویزای خود به وجود آورده است به اطلاع می‌رساند، با توجه به اشراف و اقدام به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) از توزیع ویزا‌های جعلی ممانعت گردید، فلذا به صورت عام جای نگرانی برای هموطنان گرامی وجود ندارد. یادآوری می‌شود تمایل به اخذ ویزا از مبادی غیررسمی با انگیزه‌ی تسریع در روند دریافت ویزا و یا پرداخت هزینه کمتر، زمینه را برای فعالیت باند‌های سودجو و جاعل، فراهم نموده، که این امر نهایتا موجب بروز مشکلات قانونی و همچنین خسارات مالی برای زائران محترم می‌گردد لذا از هموطنان گرامی درخواست می‌گردد تا با اقدام به موقع برای دریافت ویزا، مراجعه به شرکت‌های معتبر و انجام مراحل قانونی، علاوه بر اطمینان و آرامش خاطرخود، از سوء استفاده باند‌های متخلف جلوگیری کنند. در پایان همچون گذشته از زائران محترم انتظار می‌رود ضمن حفظ هوشیاری کامل خود در طول این سفر معنوی، به اطلاعیه‌های مبادی ذیربط توجه کامل را مبذول دارند.

به گزارش آریا بازار، این ستاد در اطلاعیه‌ای ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام عزای اهل بیت عصمت و طهارت و اربعین حسینی (ع) و با آرزوی توفیق و سلامتی برای تمامی زائران محترم و شرکت کنندگان، در همایش عظیم اربعین حسینی (ع) تصریح کرد: از آنجاییکه انتشار این خبر برای برخی از زائران محترم پرسش‌ها و ابهاماتی را پیرامون جعلی یا اصلی بودن ویزای خود به وجود آورده است به اطلاع می‌رساند، با توجه به اشراف و اقدام به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) از توزیع ویزا‌های جعلی ممانعت گردید، فلذا به صورت عام جای نگرانی برای هموطنان گرامی وجود ندارد.
یادآوری می‌شود تمایل به اخذ ویزا از مبادی غیررسمی با انگیزه‌ی تسریع در روند دریافت ویزا و یا پرداخت هزینه کمتر، زمینه را برای فعالیت باند‌های سودجو و جاعل، فراهم نموده، که این امر نهایتا موجب بروز مشکلات قانونی و همچنین خسارات مالی برای زائران محترم می‌گردد لذا از هموطنان گرامی درخواست می‌گردد تا با اقدام به موقع برای دریافت ویزا، مراجعه به شرکت‌های معتبر و انجام مراحل قانونی، علاوه بر اطمینان و آرامش خاطرخود، از سوء استفاده باند‌های متخلف جلوگیری کنند.
در پایان همچون گذشته از زائران محترم انتظار می‌رود ضمن حفظ هوشیاری کامل خود در طول این سفر معنوی، به اطلاعیه‌های مبادی ذیربط توجه کامل را مبذول دارند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید