بازگشت 170 زائر بدون ویزا از مرز مهران

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

ایل فرمانده مرزبانی ایلام از بازگشت 170 زائر بدون ویزا از مرز مهران به استان‌های مختلف خبر داد.

ایل فرمانده مرزبانی ایلام از بازگشت 170 زائر بدون ویزا از مرز مهران به استان‌های مختلف خبر داد. به گزارش مهر، سرهنگ یحیی اللهی امروز در مرز مهران گفت: از آغاز اولین روز اربعین تاکنون ۲۷ هزار زائر ایرانی از پایانه مرزی مهران خارج شده اند. وی افزود: تاکنون ۱۷۰ زائر قصد سفر بدون ویزا از پایانه مرزی مهران به کشور عراق را داشته اند که با هوشیاری و کنترل مرزبانان به داخل کشور عودت داده شده اند. فرمانده مرزبانی ایلام با اشاره به افزایش بیش از پیش تردد زائران حسینی در مرز مهران نسبت به روزهای قبل، تصریح کرد: برابر با تدابیر سلسله مراتب فرماندهی و همچنین اعلام ستاد اربعین کشور، مجوز عبور به اتباع خارجی برای خروج از مرز مهران داده نخواهد شد و باید از مرزهای شلمچه و چذابه از استان خوزستان عبور کنند. سرهنگ الهی تصریح کرد: زائران اربعین که قصد ورود از مرز مهران را دارند باید دارای گذرنامه و ویزای قانونی باشند.

به گزارش مهر، سرهنگ یحیی اللهی امروز در مرز مهران گفت: از آغاز اولین روز اربعین تاکنون ۲۷ هزار زائر ایرانی از پایانه مرزی مهران خارج شده اند.

وی افزود: تاکنون ۱۷۰ زائر قصد سفر بدون ویزا از پایانه مرزی مهران به کشور عراق را داشته اند که با هوشیاری و کنترل مرزبانان به داخل کشور عودت داده شده اند.

فرمانده مرزبانی ایلام با اشاره به افزایش بیش از پیش تردد زائران حسینی در مرز مهران نسبت به روزهای قبل، تصریح کرد: برابر با تدابیر سلسله مراتب فرماندهی و همچنین اعلام ستاد اربعین کشور، مجوز عبور به اتباع خارجی برای خروج از مرز مهران داده نخواهد شد و باید از مرزهای شلمچه و چذابه از استان خوزستان عبور کنند.

سرهنگ الهی تصریح کرد: زائران اربعین که قصد ورود از مرز مهران را دارند باید دارای گذرنامه و ویزای قانونی باشند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید