بازدید سفیر ایران از توسعه حرم حسینی

سفیر ایران در عراق ضمن بازدید از طرح توسعه حرم امام حسین(ع) از مذاکرات با طرف عراقی برای انتقال نیرو و کالای مورد نیاز طرح‌های بازسازی عتبات خبر داد و گفت: این اقدامات تا حصول نتیجه کامل ادامه خواهد یافت.
5/5

ایرج مسجدی، سفیر کشورمان در عراق پس از زیارت مضجع مطهر سیدالشهدا (ع) و حضرت عباس (ع)، از پروژه‌های ستاد بازسازی عتبات در کربلا بازدید کرد.

وی پس از بازدید از طرح احداث سرداب صحن امام حسین (ع) و صحن حضرت زینب (س) با مدیران پروژه و شرکت‌های پیمانکار نیز درباره روند توسعه حرم حسینی به گفت‌وگو پرداخت.

مسجدی در این بازدید با بیان اینکه با وجود شیوع کرونا در عراق فعالیت‌های ستاد بازسازی عتبات در کربلا به خوبی دنبال شده است، تصریح کرد: علی‌رغم محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا تلاش‌های خوبی برای بازگشایی مرزهای دو کشور و انتقال نیرو و کالای مورد نیاز پروژه‌ها با طرف عراقی صورت گرفته است و این اقدامات تا حصول نتیجه کامل ادامه خواهد یافت.

به گزارش فارس، با شیوع کرونا و بسته شدن مرزهای ایران و عراق، بسیاری از طرح‌های ستاد بازسازی عتبات نیز تعطیل شدند، اما احداث صحن حضرت زینب (س) همچنان در حال انجام است./ فارس

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید