ایجاد ۱۷ جایگاه سیار بنزین در مسیر زائران اربعین

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به سوخت‌رسانی در مسیر زوار اربعین، گفت: ۱۷ جایگاه سیار عرضه بنزین در مسیر زوار اربعین احداث و گاز LPG موکب‌ها تأمین شده است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به سوخت‌رسانی در مسیر زوار اربعین، گفت: ۱۷ جایگاه سیار عرضه بنزین در مسیر زوار اربعین احداث و گاز LPG موکب‌ها تأمین شده است. منصور ریاحی با اشاره به آمادگی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به منظور تأمین سوخت زائرین عتبات عالیات در ایام اربعین، گفت: بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته ظاهراً امسال آمار سفرهای زمینی به عتبات بین 25 تا 30 درصد در ایام اربعین افزایش خواهد داشت. مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ادامه داد: بر این اساس این شرکت نیز در راستای تأمین سوخت و تسهیل سفر زوار اباعبدالله‌الحسین (ع) به دنبال ایجاد مراکز عرضه سیار سوخت در استان‌های مرزی و مسیرهای منتهی به مرزها است. ریاحی تصریح کرد: تعداد مراکز عرضه سیار سوخت نسبت به سال گذشته دو برابر شده و ما حدود 18 جایگاه سیار سوخت را برای این منظور اختصاص داده‌ایم، همچنین یک جایگاه ثابت نیز روز گذشته در مرز شلمچه افتتاح شد. این مقام مسئول با اشاره به افزایش مصرف گازوئیل در این ایام، گفت: پیش‌بینی می‌کنیم امسال نیز مصرف گازوئیل در این ایام روزانه حدود 4 تا 5 میلیون لیتر افزایش پیدا کند که برای این منظور سوخت موردنیاز تأمین شده است. ریاحی همچنین با اشاره به تأمین LPG مورد نیاز موکب‌ها گفت: تمام موکب‌هایی که در مرز مستقر شده‌اند گاز موردنیازشان تأمین شده است و حتی پیش‌بینی کرده‌ایم گاز مورد نیاز موکب‌هایی که در عراق هستند نیز تا حدی که توان داریم تأمین کنیم که کارهای خوبی در این زمینه صورت گرفته است. وی ادامه داد: وزارت نفت نیز در مسیر پیاده‌روی نجف تا کربلا یک موکب احداث کرده که گاز مورد نیاز این موکب نیز به منظور خدمت‌رسانی به زوار امام حسین (ع) تأمین می‌شود.

منصور ریاحی با اشاره به آمادگی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به منظور تأمین سوخت زائرین عتبات عالیات در ایام اربعین، گفت: بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته ظاهراً امسال آمار سفرهای زمینی به عتبات بین 25 تا 30 درصد در ایام اربعین افزایش خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ادامه داد: بر این اساس این شرکت نیز در راستای تأمین سوخت و تسهیل سفر زوار اباعبدالله‌الحسین (ع) به دنبال ایجاد مراکز عرضه سیار سوخت در استان‌های مرزی و مسیرهای منتهی به مرزها است.

ریاحی تصریح کرد: تعداد مراکز عرضه سیار سوخت نسبت به سال گذشته دو برابر شده و ما حدود 18 جایگاه سیار سوخت را برای این منظور اختصاص داده‌ایم، همچنین یک جایگاه ثابت نیز روز گذشته در مرز شلمچه افتتاح شد.

این مقام مسئول با اشاره به افزایش مصرف گازوئیل در این ایام، گفت: پیش‌بینی می‌کنیم امسال نیز مصرف گازوئیل در این ایام روزانه حدود 4 تا 5 میلیون لیتر افزایش پیدا کند که برای این منظور سوخت موردنیاز تأمین شده است.

ریاحی همچنین با اشاره به تأمین LPG مورد نیاز موکب‌ها گفت: تمام موکب‌هایی که در مرز مستقر شده‌اند گاز موردنیازشان تأمین شده است و حتی پیش‌بینی کرده‌ایم گاز مورد نیاز موکب‌هایی که در عراق هستند نیز تا حدی که توان داریم تأمین کنیم که کارهای خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

وی ادامه داد: وزارت نفت نیز در مسیر پیاده‌روی نجف تا کربلا یک موکب احداث کرده که گاز مورد نیاز این موکب نیز به منظور خدمت‌رسانی به زوار امام حسین (ع) تأمین می‌شود.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید