اقدامات ستاد اربعین بانک ملی ایران در مناطق مرزی

5/5

بانک ملی ایران در راستای ارایه خدمات مطلوب به زائران اربعین حسینی، اقدام به برپایی موکب در مناطق مرزی کرده است.

بانک ملی ایران در راستای ارایه خدمات مطلوب به زائران اربعین حسینی، اقدام به برپایی موکب در مناطق مرزی کرده است. به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک ملی ایران، ستاد اربعین این بانک سه موکب در مرزهای خسروی، مهران و شلمچه راه‌اندازی کرده است و علاوه بر آن، دستگاه‌های خودپرداز سیار و وب‌کیوسک‌های مکانیزه‌ای نیز در مسیر پیاده‌روی زائران در این استان‌ها جانمایی شده‌اند. بر این اساس، افزایش سقف ذخیره نقدینگی و بیمه خزانه شعبه مرز مهران تا ۲۰ میلیارد تومان و استقرار یک دستگاه خودپرداز سیار از جمله اقدامات صورت گرفته برای خدمت‌رسانی به زائران از سوی اداره امور شعب استان ایلام بانک ملی ایران است. همچنین جانمایی پنج دستگاه خودپرداز سیار در شهر مرزی قصر شیرین و سه دستگاه خودپرداز در مرز خسروی، پول‌رسانی و تامین نقدینگی برخی بانک‌های خصوصی قصر شیرین، پیش‌بینی برای تامین نقدینگی زائران و شبانه‌روزی کردن باجه‌های کشیک شعب قصرشیرین و سرپل‌ذهاب آخرین اقدامات انجام شده از سوی ستاد اربعین بانک ملی ایران در استان کرمانشاه بوده است. اداره امور شعب استان خوزستان بانک ملی ایران نیز اقدام به جانمایی ۵۵ پایانه فروش برای گرفتن عوارض خروجی و ارایه خدمات بانکی، یک دستگاه کانکس سیار حامل دو دستگاه خودپرداز، یک دستگاه وب‌کیوسک (CASHLESS)، یک دستگاه وب‌کیوسک مکانیزه برای صدور فیش بانکی و یک دستگاه خودپرداز سالنی در محل سالن پایانه مسافری این منطقه کرده است. خدمت‌رسانی به زائران در این موکب از روز سه‌شنبه ۹ آبان ماه آغاز شده و به مدت ۱۴ روز ادامه دارد. همچنین باجه‌های خسروی، مهران و چزابه به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به زائران اربعین حسینی هستند و شعب قصر شیرین و سرپل‌ذهاب در استان کرمانشاه، شعب بلوار جانبازان و مهران در استان ایلام و شعب سوسنگرد و خرمشهر در استان خوزستان به منظور پشتیبانی از باجه‌های مذکور تا روز اربعین همه روزه تا ساعت ۱۸ و در روزهای تعطیل ۱۸ آبان ماه (اربعین) و ۱۹، ۲۶ و ۲۸ آبان ماه تا ساعت ۱۳ فعال هستند. از سوی دیگر، برای تامین آسایش زائران اربعین حسینی، سقف برداشت نقدی از دستگاه‌های خودپرداز بانک ملی ایران از هشتم تا سی‌ام آبان‌ماه به ۵۰۰ هزار تومان در سراسر کشور افزایش یافته است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک ملی ایران، ستاد اربعین این بانک سه موکب در مرزهای خسروی، مهران و شلمچه راه‌اندازی کرده است و علاوه بر آن، دستگاه‌های خودپرداز سیار و وب‌کیوسک‌های مکانیزه‌ای نیز در مسیر پیاده‌روی زائران در این استان‌ها جانمایی شده‌اند.

بر این اساس، افزایش سقف ذخیره نقدینگی و بیمه خزانه شعبه مرز مهران تا ۲۰ میلیارد تومان و استقرار یک دستگاه خودپرداز سیار از جمله اقدامات صورت گرفته برای خدمت‌رسانی به زائران از سوی اداره امور شعب استان ایلام بانک ملی ایران است.

همچنین جانمایی پنج دستگاه خودپرداز سیار در شهر مرزی قصر شیرین و سه دستگاه خودپرداز در مرز خسروی، پول‌رسانی و تامین نقدینگی برخی بانک‌های خصوصی قصر شیرین، پیش‌بینی برای تامین نقدینگی زائران و شبانه‌روزی کردن باجه‌های کشیک شعب قصرشیرین و سرپل‌ذهاب آخرین اقدامات انجام شده از سوی ستاد اربعین بانک ملی ایران در استان کرمانشاه بوده است.

اداره امور شعب استان خوزستان بانک ملی ایران نیز اقدام به جانمایی ۵۵ پایانه فروش برای گرفتن عوارض خروجی و ارایه خدمات بانکی، یک دستگاه کانکس سیار حامل دو دستگاه خودپرداز، یک دستگاه وب‌کیوسک (CASHLESS)، یک دستگاه وب‌کیوسک مکانیزه برای صدور فیش بانکی و یک دستگاه خودپرداز سالنی در محل سالن پایانه مسافری این منطقه کرده است.

خدمت‌رسانی به زائران در این موکب از روز سه‌شنبه ۹ آبان ماه آغاز شده و به مدت ۱۴ روز ادامه دارد.

همچنین باجه‌های خسروی، مهران و چزابه به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به زائران اربعین حسینی هستند و شعب قصر شیرین و سرپل‌ذهاب در استان کرمانشاه، شعب بلوار جانبازان و مهران در استان ایلام و شعب سوسنگرد و خرمشهر در استان خوزستان به منظور پشتیبانی از باجه‌های مذکور تا روز اربعین همه روزه تا ساعت ۱۸ و در روزهای تعطیل ۱۸ آبان ماه (اربعین) و ۱۹، ۲۶ و ۲۸ آبان ماه تا ساعت ۱۳ فعال هستند.

از سوی دیگر، برای تامین آسایش زائران اربعین حسینی، سقف برداشت نقدی از دستگاه‌های خودپرداز بانک ملی ایران از هشتم تا سی‌ام آبان‌ماه به ۵۰۰ هزار تومان در سراسر کشور افزایش یافته است.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید