افزایش قیمت بلیت پرواز اربعین رکورد زد

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

سازمان هواپیمایی کشوری طی روز‌ها و هفته‌های اخیر همواره بر فروش بلیت پرواز‌های اربعین با قیمت مصوب تاکید کرده است. این سازمان همچنین از برخورد با گرانفروشان بلیت پرواز‌های اربعین خبر داده است.

سازمان هواپیمایی کشوری طی روز‌ها و هفته‌های اخیر همواره بر فروش بلیت پرواز‌های اربعین با قیمت مصوب تاکید کرده است. این سازمان همچنین از برخورد با گرانفروشان بلیت پرواز‌های اربعین خبر داده است. سازمان هواپیمایی کشوری طی روز‌ها و هفته‌های اخیر همواره بر فروش بلیت پرواز‌های اربعین با قیمت مصوب تاکید کرده است. این سازمان همچنین از برخورد با گرانفروشان بلیت پرواز‌های اربعین خبر داده است. با این وجود، سایت‌های فروش بلیت پرواز‌های مذکور، پرواز‌ها به مقاصد نجف و بغداد را با قیمت‌های سرسام‌آور به فروش می‌رسانند. در جدیدترین نمونه قیمت پرواز رفت تهران-نجف به یک میلیون و ۲۹۰ هزار تومان و پرواز برگشت به یک میلیون و ۳۴۸ هزار تومان افزایش یافته است. به عبارت دیگر قیمت پرواز رفت و برگشت این مسیر حدود دو میلیون و ۶۵۰ هزار تومان است. این در حالی است که نرخ مصوب پرواز تهران-نجف-تهران یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است. پرواز‌های مشهد-نجف-مشهد نیز در وضعیت مشابهی به لحاظ گرانفروشی به سر می‌برد.

سازمان هواپیمایی کشوری طی روز‌ها و هفته‌های اخیر همواره بر فروش بلیت پرواز‌های اربعین با قیمت مصوب تاکید کرده است. این سازمان همچنین از برخورد با گرانفروشان بلیت پرواز‌های اربعین خبر داده است.

با این وجود، سایت‌های فروش بلیت پرواز‌های مذکور، پرواز‌ها به مقاصد نجف و بغداد را با قیمت‌های سرسام‌آور به فروش می‌رسانند. در جدیدترین نمونه قیمت پرواز رفت تهران-نجف به یک میلیون و ۲۹۰ هزار تومان و پرواز برگشت به یک میلیون و ۳۴۸ هزار تومان افزایش یافته است. به عبارت دیگر قیمت پرواز رفت و برگشت این مسیر حدود دو میلیون و ۶۵۰ هزار تومان است. این در حالی است که نرخ مصوب پرواز تهران-نجف-تهران یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

پرواز‌های مشهد-نجف-مشهد نیز در وضعیت مشابهی به لحاظ گرانفروشی به سر می‌برد.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید