اعزام ۵۸ دستگاه اتوبوس توسط شهرداری قم به راهپیمایی اربعین

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

سخنگوی شورای شهر قم گفت: امروز و روز آینده ۵۸ دستگاه اتوبوس برای رفاه حال زائران و تسهیل در دسترسی به شهرهای زیارتی عراق توسط شهرداری قم به این کشور اعزام خواهد شد.

سخنگوی شورای شهر قم گفت: امروز و روز آینده ۵۸ دستگاه اتوبوس برای رفاه حال زائران و تسهیل در دسترسی به شهرهای زیارتی عراق توسط شهرداری قم به این کشور اعزام خواهد شد. محمود مسگری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به اقدامات شهرداری قم برای مراسم اربعین حسینی اظهار داشت: مشارکت شهرداری قم در راهپیمایی اربعین بسیار چشمگیر است که حضور در مسیر پیاده‌روی نجف تا کربلا یکی از عرصه‌های حضور و مشارکت شهرداری قم در این پیاده‌روی حماسی است. وی با اشاره به خدمات شهرداری در داخل شهر قم به زائران اربعین حسینی(ع) تأکید کرد: استان قم پذیرای زائران شمال کشور در مسیر کربلا معلی خواهد بود که خدمات مناسبی نیز برای این زائران توسط مدیریت شهری قم در نظر گرفته‌شده است. مسگری خاطرنشان کرد: مأموریت و رسالت مهم و اصلی شهرداری قم در زمینهٔ خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی(ع)، ارائه خدمات در داخل شهر قم به زائران است که در زمان رفت و بازگشت زائران را در بر خواهد گرفت. عضو شورای اسلامی شهر قم تأکید کرد: خدمات‌رسانی به زائران پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) از روزهای گذشته در شهر قم و به‌ویژه بخش مدیریت شهری شهرداری قم آغازشده و تا روزهای بعد از ماه صفر نیز به خاطر حجم بالای زائران ادامه خواهد داشت. وی با اشاره به آماده‌سازی مصلای قدس قم برای اسکان زائران اربعین عنوان کرد: کار مناسب و شایسته‌ای نیز در مصلی استان در زمینهٔ اسکان زائران در دست اقدام است که مشارکت شهرداری و بخش‌های مختلف خدمات شهری نیز در این زمینه فعالیت و حضوری چشمگیر دارند. عضو شورای اسلامی شهر قم تصریح کرد: امروز و روز آینده 58 دستگاه اتوبوس نیز برای رفاه حال زائران و تسهیل در دسترسی به شهرهای زیارتی کشور عراق توسط شهرداری قم به این کشور اعزام خواهد شد. مسگری ادامه داد: نیروهای جمع‌آوری پسماند، نیروهای خدماتی شهرداری و نیروهای داوطلب مختلف با مجموعه شهرداری برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین اعلام آمادگی کرده‌اند که در مسیر پیاده‌روی نجف-کربلا وظیفه نظافت و جمع‌آوری پسماند در 100 عمود را بر عهده خواهند داشت. سخنگوی شورای شهر قم با اشاره به اقدامات شهرداری قم در راستای تسهیل و خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) در شهر قم تصریح کرد: 8 ستاد منطقه‌ای در شهر قم برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین در نظر گرفته‌شده که بخش مهمی از آن‌ها در اطراف حرم مطهر مستقرشده است. مسگری بابیان اندیشیده شدن تمهیدات لازم برای اسکان و خدمت‌رسانی شایسته به زائران خارجی اربعین حسینی(ع) عنوان کرد: مصلی قم با همکاری شهرداری قم آمادگی پذیرایی و اسکان تمام زائران خارجی اربعین به‌ویژه زائران افغانستانی و پاکستانی را در مجموعه مصلی قدس شهر به وجود آورده است.

محمود مسگری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به اقدامات شهرداری قم برای مراسم اربعین حسینی اظهار داشت: مشارکت شهرداری قم در راهپیمایی اربعین بسیار چشمگیر است که حضور در مسیر پیاده‌روی نجف تا کربلا یکی از عرصه‌های حضور و مشارکت شهرداری قم در این پیاده‌روی حماسی است.

وی با اشاره به خدمات شهرداری در داخل شهر قم به زائران اربعین حسینی(ع) تأکید کرد: استان قم پذیرای زائران شمال کشور در مسیر کربلا معلی خواهد بود که خدمات مناسبی نیز برای این زائران توسط مدیریت شهری قم در نظر گرفته‌شده است.

مسگری خاطرنشان کرد: مأموریت و رسالت مهم و اصلی شهرداری قم در زمینهٔ خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی(ع)، ارائه خدمات در داخل شهر قم به زائران است که در زمان رفت و بازگشت زائران را در بر خواهد گرفت.

عضو شورای اسلامی شهر قم تأکید کرد: خدمات‌رسانی به زائران پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) از روزهای گذشته در شهر قم و به‌ویژه بخش مدیریت شهری شهرداری قم آغازشده و تا روزهای بعد از ماه صفر نیز به خاطر حجم بالای زائران ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به آماده‌سازی مصلای قدس قم برای اسکان زائران اربعین عنوان کرد: کار مناسب و شایسته‌ای نیز در مصلی استان در زمینهٔ اسکان زائران در دست اقدام است که مشارکت شهرداری و بخش‌های مختلف خدمات شهری نیز در این زمینه فعالیت و حضوری چشمگیر دارند.

عضو شورای اسلامی شهر قم تصریح کرد: امروز و روز آینده 58 دستگاه اتوبوس نیز برای رفاه حال زائران و تسهیل در دسترسی به شهرهای زیارتی کشور عراق توسط شهرداری قم به این کشور اعزام خواهد شد.

مسگری ادامه داد: نیروهای جمع‌آوری پسماند، نیروهای خدماتی شهرداری و نیروهای داوطلب مختلف با مجموعه شهرداری برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین اعلام آمادگی کرده‌اند که در مسیر پیاده‌روی نجف-کربلا وظیفه نظافت و جمع‌آوری پسماند در 100 عمود را بر عهده خواهند داشت.

سخنگوی شورای شهر قم با اشاره به اقدامات شهرداری قم در راستای تسهیل و خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) در شهر قم تصریح کرد: 8 ستاد منطقه‌ای در شهر قم برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین در نظر گرفته‌شده که بخش مهمی از آن‌ها در اطراف حرم مطهر مستقرشده است.

مسگری بابیان اندیشیده شدن تمهیدات لازم برای اسکان و خدمت‌رسانی شایسته به زائران خارجی اربعین حسینی(ع) عنوان کرد: مصلی قم با همکاری شهرداری قم آمادگی پذیرایی و اسکان تمام زائران خارجی اربعین به‌ویژه زائران افغانستانی و پاکستانی را در مجموعه مصلی قدس شهر به وجود آورده است.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید