اعزام دومین گروه از مأموران خدمات شهری به عراق

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

دبیر کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین از اعزام گروه دوم مأموران خدمات شهری با ظرفیت یک هزار و۶۰ نفر به نجف و کربلا خبر داد.

دبیر کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین از اعزام گروه دوم مأموران خدمات شهری با ظرفیت یک هزار و۶۰ نفر به نجف و کربلا خبر داد. منصور باقرصاد در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به مسئولیت کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین، اظهار کرد: روز گذشته دومین گروه از اکیب خدمات شهری به شهرهای نجف و کربلا اعزام شدند. وی با بیان اینکه این اکیب با ظرفیت هزار و ۶۰ نفر اعزام شدند، افزود: این گروه همانند اکیب اول فعالیت های خود در حوزه نظافت و ارائه خدمات شهری در این دو شهر را شروع می کنند. دبیر کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین با اشاره به استقرار شهرداری مناطق مختلف در مرزهای چهارگانه، گفت: مجموعه ای از عوامل شهرداری نیز در مسیر نجف -کربلا به همراه دو موکب اصلی به همت بسیج شهرداری تهران استقرار یافته اند. وی بیان کرد: در منظقه کوت عراق نیز شهرداری منطقه دو تهران مستقر است. باقرصاد به استقرار عوامل ستاد شهر سالم شهرداری تهران در نقاط مرزی و در خاک عراق در دو نقطه نجف و کربلا اشاره کرد و یادآورشد: این عوامل تلاش می کنند تا با همکاری هلال احمر در عراق و وزارت بهداشت در ایران خدمات در حوزه بهداشت و درمان به زائران ارائه کنند.

منصور باقرصاد در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به مسئولیت کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین، اظهار کرد: روز گذشته دومین گروه از اکیب خدمات شهری به شهرهای نجف و کربلا اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این اکیب با ظرفیت هزار و ۶۰ نفر اعزام شدند، افزود: این گروه همانند اکیب اول فعالیت های خود در حوزه نظافت و ارائه خدمات شهری در این دو شهر را شروع می کنند.

دبیر کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین با اشاره به استقرار شهرداری مناطق مختلف در مرزهای چهارگانه، گفت: مجموعه ای از عوامل شهرداری نیز در مسیر نجف -کربلا به همراه دو موکب اصلی به همت بسیج شهرداری تهران استقرار یافته اند.

وی بیان کرد: در منظقه کوت عراق نیز شهرداری منطقه دو تهران مستقر است.

باقرصاد به استقرار عوامل ستاد شهر سالم شهرداری تهران در نقاط مرزی و در خاک عراق در دو نقطه نجف و کربلا اشاره کرد و یادآورشد: این عوامل تلاش می کنند تا با همکاری هلال احمر در عراق و وزارت بهداشت در ایران خدمات در حوزه بهداشت و درمان به زائران ارائه کنند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید