استقرار موکب فرهنگي منطقه 13 در مسير پياده روي اربعين

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

شهردار منطقه 13 با اشاره به تشکیل ستاد اربعین در این منطقه به منظور آماده سازي محدوده و ارائه خدمات به زائران حسيني در مراسم پياده روي اربعين از ميدان امام حسين(ع) تا حرم عبدالعظيم (ع) از استقرار و راه اندازی موکب فرهنگي، خدماتی و پذیرائی با عنوان جاماندگان در مسير پياده روي اربعين خبر داد.

شهردار منطقه 13 با اشاره به تشکیل ستاد اربعین در این منطقه به منظور آماده سازي محدوده و ارائه خدمات به زائران حسيني در مراسم پياده روي اربعين از ميدان امام حسين(ع) تا حرم عبدالعظيم (ع) از استقرار و راه اندازی موکب فرهنگي، خدماتی و پذیرائی با عنوان جاماندگان در مسير پياده روي اربعين خبر داد. به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی «شهر فردا»، مرتضي رحمان زاده در جلسه ستاد اربعين شهرداري منطقه با بيان اين که موکب فرهنگي، خدماتي و پذيرایي با عنوان جاماندگان در مسير پياده روي اربعين از ميدان امام حسين(ع) تا حرم عبدالعظيم (ع) برپا مي شود، تصريح کرد: در اين موکب 20 غرفه با عنوان عکس يادگاري، خوشنويسي، مشاوره مذهبي، نذر کتاب، توزيع محصولات فرهنگي، نقاشي کودک، قصه هاي عاشورايي، قرآن بخوانيد – جايزه بگيريد، جهاد مهرباني، راديو اربعين، سلامت، زدودن غبار از کفش زائران و … فعال هستند. وی بر لزوم آماده سازي محدوده و ارائه خدمات بهتر به زائرين تاکيد کرد و گفت: در همين راستا فضا سازي محدوده متناسب با ايام اربعين اباعبدلله الحسين(ع) صورت پذيرد و همکاري هاي لازم بين معاونت هاي اجرايي و همچنين پليس راهور در جهت برگزاري هرچه بهتر مراسم عزاداري اربعين انجام شود. وي افزود: فعاليت هاي منطقه به مناسبت مراسم اربعين در دو بخش اطلاع رساني و تبليغات محيطي و اقدامات اجرايي در قالب استقرار موکب، استفاده از ظرفيت سراي محلات و فرهنگسراي اميد، هماهنگي با راهور و نيروي انتظامي و … صورت پذيرد. شهردار منطقه با بيان اين موضوع که اربعين در گفتمان اسلام و معارف اهل بيت جايگاه رفيعي دارد و در اين ميان يکي از شاخصه‌هاي تجلي تشييع گردهمايي مسلمانان در اين روز بزرگ است، خاطر نشان کرد: خدمت رساني به زائرين از جمله کارهاي فرهنگي است که در زنده نگه داشتن اين آئين و فرهنگ نقش بسيار تاثير گذاري خواهد داشت و مجموعه شهرداري اهتمام لازم را در ارائه خدمات به زائران انجام مي دهد.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی «شهر فردا»، مرتضي رحمان زاده در جلسه ستاد اربعين شهرداري منطقه با بيان اين که موکب فرهنگي، خدماتي و پذيرایي با عنوان جاماندگان در مسير پياده روي اربعين از ميدان امام حسين(ع) تا حرم عبدالعظيم (ع) برپا مي شود، تصريح کرد: در اين موکب 20 غرفه با عنوان عکس يادگاري، خوشنويسي، مشاوره مذهبي، نذر کتاب، توزيع محصولات فرهنگي، نقاشي کودک، قصه هاي عاشورايي، قرآن بخوانيد – جايزه بگيريد، جهاد مهرباني، راديو اربعين، سلامت، زدودن غبار از کفش زائران و … فعال هستند.

وی بر لزوم آماده سازي محدوده و ارائه خدمات بهتر به زائرين تاکيد کرد و گفت: در همين راستا فضا سازي محدوده متناسب با ايام اربعين اباعبدلله الحسين(ع) صورت پذيرد و همکاري هاي لازم بين معاونت هاي اجرايي و همچنين پليس راهور در جهت برگزاري هرچه بهتر مراسم عزاداري اربعين انجام شود.

وي افزود: فعاليت هاي منطقه به مناسبت مراسم اربعين در دو بخش اطلاع رساني و تبليغات محيطي و اقدامات اجرايي در قالب استقرار موکب، استفاده از ظرفيت سراي محلات و فرهنگسراي اميد، هماهنگي با راهور و نيروي انتظامي و … صورت پذيرد.

شهردار منطقه با بيان اين موضوع که اربعين در گفتمان اسلام و معارف اهل بيت جايگاه رفيعي دارد و در اين ميان يکي از شاخصه‌هاي تجلي تشييع گردهمايي مسلمانان در اين روز بزرگ است، خاطر نشان کرد: خدمت رساني به زائرين از جمله کارهاي فرهنگي است که در زنده نگه داشتن اين آئين و فرهنگ نقش بسيار تاثير گذاري خواهد داشت و مجموعه شهرداري اهتمام لازم را در ارائه خدمات به زائران انجام مي دهد.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید