استفاده از توان شرکت های حفاظتی و مراقبتی در اربعین

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

معاون هماهنگ کننده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه تسهیل سفر زائران اربعین در دستور کار قرار دارد، گفت: در اربعین امسال از توان و ظرفیت شرکت های حفاظتی و مراقبتی استان است.

معاون هماهنگ کننده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه تسهیل سفر زائران اربعین در دستور کار قرار دارد، گفت: در اربعین امسال از توان و ظرفیت شرکت های حفاظتی و مراقبتی استان است. به گزارش ذاکرنیوز، سرهنگ جلال میرزابیگی امروز در همایش شرکت های حفاظتی و مراقبتی استان ایلام که به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا برگزار شد گفت :برون‌سپاری ماموریت‌های نیروی انتظامی یکی از اولویت‌ها و تحولات این نیرو در جهت مشارکت مردم در تحقق امنیت پایدار در استان است. وی افزود: در استان ظرفیت‌های خوبی داریم که اگر آن را به کارگیری کنیم افق روشنی را به دنبال خواهد داشت. معاون هماهنگ‌کننده انتظامی استان ایلام تصریح کرد:با دخالت دادن شرکت های حفاظتی و مراقبتی در تولید امنیت پلیس می‌تواند به مراحل دیگر از این نیاز اولیه جامعه پاسخ دهد. وی تصریح کرد :در آینده قصد داریم بخشی از مأموریت‌های مهم انتظامی استان را به این شرکت‌ها واگذار کنیم و انتظار این است شرکتهایی که در این مأموریت ها به کارگیری می شوند به خوبی ایفای نقش کنند. سرهنگ میرزابیگی یادآور شد: نظارت بر شرکتهای مراقبتی باید بیش از پیش تقویت شود تا بتوان از این ظرفیت عظیم در جامعه به خوبی استفاده کرد. وی تصریح کرد: در نیروی انتظامی استان از سال گذشته مذاکرات خوبی با ادارات دولتی و غیردولتی داشته‌ایم و انتظار داریم که ارگان‌ها از ظرفیت شرکت های حفاظتی و مراقبتی که آموزش‌های لازم را دیده و از پشتیبانی‌های انتظامی استان نیز برخوردار هستند استفاده کنند. معاون هماهنگ‌کننده انتظامی استان در پایان گفت: نیروی انتظامی استان با ایجاد تحول سخت افزاری و نرم افزاری در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها گام مهمی در راه تحقق حقوق شهروندی برداشته است.

به گزارش ذاکرنیوز، سرهنگ جلال میرزابیگی امروز در همایش شرکت های حفاظتی و مراقبتی استان ایلام که به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا برگزار شد گفت :برون‌سپاری ماموریت‌های نیروی انتظامی یکی از اولویت‌ها و تحولات این نیرو در جهت مشارکت مردم در تحقق امنیت پایدار در استان است.

وی افزود: در استان ظرفیت‌های خوبی داریم که اگر آن را به کارگیری کنیم افق روشنی را به دنبال خواهد داشت.

معاون هماهنگ‌کننده انتظامی استان ایلام تصریح کرد:با دخالت دادن شرکت های حفاظتی و مراقبتی در تولید امنیت پلیس می‌تواند به مراحل دیگر از این نیاز اولیه جامعه پاسخ دهد.

وی تصریح کرد :در آینده قصد داریم بخشی از مأموریت‌های مهم انتظامی استان را به این شرکت‌ها واگذار کنیم و انتظار این است شرکتهایی که در این مأموریت ها به کارگیری می شوند به خوبی ایفای نقش کنند.

سرهنگ میرزابیگی یادآور شد: نظارت بر شرکتهای مراقبتی باید بیش از پیش تقویت شود تا بتوان از این ظرفیت عظیم در جامعه به خوبی استفاده کرد.

وی تصریح کرد: در نیروی انتظامی استان از سال گذشته مذاکرات خوبی با ادارات دولتی و غیردولتی داشته‌ایم و انتظار داریم که ارگان‌ها از ظرفیت شرکت های حفاظتی و مراقبتی که آموزش‌های لازم را دیده و از پشتیبانی‌های انتظامی استان نیز برخوردار هستند استفاده کنند.

معاون هماهنگ‌کننده انتظامی استان در پایان گفت: نیروی انتظامی استان با ایجاد تحول سخت افزاری و نرم افزاری در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها گام مهمی در راه تحقق حقوق شهروندی برداشته است.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید