از پاسخگویی مسئولین به سوالات مردم تا اعزام مستحقان به کربلا

5/5

 با توجه به اهمیت و گستردگی مراسم پیاده روی اربعین به همت معاونت صدای رسانه ملی شبکه رادیویی اربعین که برای سال سوم فعالیت خود را از سر گرفته بود ، بعد از همایش بزرگ اربعین حسینی شنبه 20 آبان به کار خود پایان داد .

با توجه به اهمیت و گستردگی مراسم پیاده روی اربعین به همت معاونت صدای رسانه ملی شبکه رادیویی اربعین که برای سال سوم فعالیت خود را از سر گرفته بود ، بعد از همایش بزرگ اربعین حسینی شنبه 20 آبان به کار خود پایان داد . از پاسخگویی مسئولین به سوالات مردم تا اعزام مستحقان به کربلا به گزارش رسانه تابش کوثر با توجه به اهمیت و گستردگی مراسم پیاده روی اربعین به همت معاونت صدای رسانه ملی شبکه رادیویی اربعین که برای سال سوم فعالیت خود را از سر گرفته بود ، بعد از همایش بزرگ اربعین حسینی شنبه 20 آبان به کار خود پایان داد . این شبکه رادیویی ضمن پوشش پیاده روی زائران حسینی، از زوایای مختلف به ثبت و ضبط رویدادهای این اجتماع بزرگ پرداخت که به همین منظور محمد جوادی نژاد یکی از تهیه کنندگان رادیو اربعین در گفتگو با خبرنگار تابش کوثر با بیان اینکه برنامه در پنج شیفت کاری در استودیو پخش جام جم به صورت زنده برای مخاطبین پخش می شد ، گفت : فضای استودیو با کتیبه های نصب شده همانند یک حسینیه بود و همه همکاران با وضو وارد می شدند که این امر باعث می شد حال و هوای خاصی در استدیو حاکم باشد. در ادامه جواد تشکری گوینده رادیو اربعین در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد : مخاطبانی سال گذشته در خواست داشتند در رادیو از مردم بخواهیم برایشان دعا کنند تا صاحب فرزند شوند و امسال در سامانه پیامک دادند که فرزندشان یک ماهه است و خیلی از عزیزان می گفتند که عمود های پیاده روی اربعین را به نیت عوامل و شنونده های برنامه می رفتند. وی با بیان اینکه ما با کمیته های سیزده گانه اربعین و مسوولان ذی ربط در امر راهپیمایی اربعین حسینی در ارتباط بودیم تا به سوالات مردم پاسخ دهند ، افزود : در یک شب ایت الله مکارم شیرازی به صورت زنده با مخاطبین صحبت کردند و آیت الله سید احمد خاتمی هر شب راس ساعت ده همراه ما بودند و بسیاری از علما در این ایام همراهی می کردند و از مداحان نیز آقایان منصور عرضی ، محمود کریمی ، حاج آقا حدادیان ، آقای حبیبی که مداح آذری زبان هستند در رادیو اربعین با ما در ارتباط بودند. در ادامه فاطمه عباسی گوینده رادیو اربعین در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد : در هر ساعت شبانه روز که با مسئولین تماس می گرفتیم روی خط می امدند و سوالات مردم را پاسخ می دادند که به طور مثال مردم در مورد شلوغ بودن مرز های مهران اعتراض داشتند و ما بلافاصله با مسوولان استان ارتباط برقرار می کردیم و مشکل برطرف می شد . وی افزود : بعضی از مخاطبین در تماس با رادیو اربعین اعلام می کردند که وضعیت مالی مناسبی ندارند و مقدور به پرداخت هزینه های سفر به کربلا نیستند که ما پس از بررسی از طریق خود مردم کمک هزینه های زیادی را دریافت کردیم و این افراد راهی کربلای معلی شدند.

از پاسخگویی مسئولین به سوالات مردم تا اعزام مستحقان به کربلا
به گزارش رسانه تابش کوثر با توجه به اهمیت و گستردگی مراسم پیاده روی اربعین به همت معاونت صدای رسانه ملی شبکه رادیویی اربعین که برای سال سوم فعالیت خود را از سر گرفته بود ، بعد از همایش بزرگ اربعین حسینی شنبه 20 آبان به کار خود پایان داد . این شبکه رادیویی ضمن پوشش پیاده روی زائران حسینی، از زوایای مختلف به ثبت و ضبط رویدادهای این اجتماع بزرگ پرداخت که به همین منظور محمد جوادی نژاد یکی از تهیه کنندگان رادیو اربعین در گفتگو با خبرنگار تابش کوثر با بیان اینکه برنامه در پنج شیفت کاری در استودیو پخش جام جم به صورت زنده برای مخاطبین پخش می شد ، گفت : فضای استودیو با کتیبه های نصب شده همانند یک حسینیه بود و همه همکاران با وضو وارد می شدند که این امر باعث می شد حال و هوای خاصی در استدیو حاکم باشد.

در ادامه جواد تشکری گوینده رادیو اربعین در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد : مخاطبانی سال گذشته در خواست داشتند در رادیو از مردم بخواهیم برایشان دعا کنند تا صاحب فرزند شوند و امسال در سامانه پیامک دادند که فرزندشان یک ماهه است و خیلی از عزیزان می گفتند که عمود های پیاده روی اربعین را به نیت عوامل و شنونده های برنامه می رفتند.

وی با بیان اینکه ما با کمیته های سیزده گانه اربعین و مسوولان ذی ربط در امر راهپیمایی اربعین حسینی در ارتباط بودیم تا به سوالات مردم پاسخ دهند ، افزود : در یک شب ایت الله مکارم شیرازی به صورت زنده با مخاطبین صحبت کردند و آیت الله سید احمد خاتمی هر شب راس ساعت ده همراه ما بودند و بسیاری از علما در این ایام همراهی می کردند و از مداحان نیز آقایان منصور عرضی ، محمود کریمی ، حاج آقا حدادیان ، آقای حبیبی که مداح آذری زبان هستند در رادیو اربعین با ما در ارتباط بودند.

در ادامه فاطمه عباسی گوینده رادیو اربعین در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد : در هر ساعت شبانه روز که با مسئولین تماس می گرفتیم روی خط می امدند و سوالات مردم را پاسخ می دادند که به طور مثال مردم در مورد شلوغ بودن مرز های مهران اعتراض داشتند و ما بلافاصله با مسوولان استان ارتباط برقرار می کردیم و مشکل برطرف می شد .

وی افزود : بعضی از مخاطبین در تماس با رادیو اربعین اعلام می کردند که وضعیت مالی مناسبی ندارند و مقدور به پرداخت هزینه های سفر به کربلا نیستند که ما پس از بررسی از طریق خود مردم کمک هزینه های زیادی را دریافت کردیم و این افراد راهی کربلای معلی شدند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید