آمار خروج زائرن اربعین از مرز مهران

5/5

حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام، آماری از خروج زائران اربعین از مرز مهران اعلام کرد و گفت: هیچ مشکلی در خروج و ورود زاران وجود ندارد.

به گزارش سلام نو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، استاندار ایلام گفت: از بامداد دیشب تاکنون ۱۱۰ هزار زائر از مرز مهران تردد کرده‌اند.

حسن بهرام‌نیا در حاشیه بازدید از نحوه خدمات رسانی به زوار پایانه مرزی مهران گفت: از بامداد دیشب تاکنون (۱۲ ساعت گذشته) ۱۱۰ هزار زائر از مرز مهران تردد کرده‌اند که پیش‌بینی می‌شود که این میزان تا نیمه امشب از مرز ۲۰۰ هزار عبور کند.

وی افزود: تردد در پایانه مرزی مهران بسیار زیاد، اما روان است و با تدابیر و تمهیدات اتخاذ شده هیچ مشکلی در خروج و ورود وجود ندارد.

استاندار ایلام با تاکید بر اینکه ایلامیان مردمانی متدین، شهیدپور و مهمانواز هستند، یادآور شد: آب آشامیدنی، یخ و تغذیه به میزان لازم برای زوار تامین شده و در این راستا خوشبختانه هیچ مشکلی نداریم. تخفیف ۷۰ درصدی کرایه اتوبوس‌ها در پایانه مرزی مهران

بهرام‌نیا با اشاره به پیش‌بینی‌های لازم برای بازگشت زائران اضافه کرد: زواری که قبل از ۲۳ شهریور ماه از طریق مرز مهران وارد کشور شوند در صورت استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی ۷۰ درصد تخفیف برای آنان در نظر گرفته شده است. 

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید