آغاز به کار کمیته اعزام اربعین حسینی در سمنان

5/5

رئیس ستاد اربعین شهرستان سمنان از آغاز به کار کمیته اعزام با مسئولیت سازمان حج و زیارت در دو حوزه اصلی سامانه سماح و صدور روادید اربعین حسینی خبر داد.

رئیس ستاد اربعین شهرستان سمنان از آغاز به کار کمیته اعزام با مسئولیت سازمان حج و زیارت در دو حوزه اصلی سامانه سماح و صدور روادید اربعین حسینی خبر داد. رئیس ستاد اربعین سمنان خبر داد: آغاز به کار کمیته اعزام اربعین حسینی در سمنان رئیس ستاد اربعین شهرستان سمنان از آغاز به کار کمیته اعزام با مسئولیت سازمان حج و زیارت در دو حوزه اصلی سامانه سماح و صدور روادید اربعین حسینی خبر داد. به گزارش خبرنگار پانا از سمنان، نهمین جلسه ستاد اربعین حسینی شهرستان سمنان به ریاست سیدعباس دانایی فرماندار سمنان به همراه مسئولان کمیته‌های ستاد برگزار شد. رئیس ستاد اربعین شهرستان سمنان در این جلسه ضمن تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، پیاده‌روی اربعین حسینی در کربلا را نماد وحدت و ولایتمداری عنوان و بر تعامل مطلوب موکب‌ها با کمیته در برگزاری هرچه باشکوه‌تر تأکید کرد. دانایی با اشاره به آغاز به کار کمیته اعزام با مسؤولیت سازمان حج و زیارت در دو حوزه اصلی سامانه سماح و صدور روادید اربعین حسینی از هماهنگی‌های لازم در خصوص رفت و آمد زائران از شهرستان سمنان به مرز مهران خبر داد و افزود: گروه‌ها می‌توانند پس از ثبت نام و گرفتن ویزا نسبت به اعزام اقدام کنند. وی در خصوص شیوه جمع‌آوری کمک‌های مردمی به مراسم پیاده‌روی روز اربعین نیز گفت: شماره‌حساب ۰۲۲۸۶۹۲۸۶۹۰۰۳ بانک آینده به نام ستاد اربعین شهرستان سمنان آماده جمع‌آوری کمک‌های نقدی و اماکن متبرکه، مساجد و پایگاه‌های بسیج به‌عنوان مراکز جمع‌آوری کمک‌های غیرنقدی آماده دریافت نذور مردم شریف شهرستان است. فرماندار سمنان از تهیه و پخش بروشورهای اطلاع‌رسانی با محتویات بهداشت و درمان برای زائران خبر داد و گفت: سلامت زائران در طول سفر از نکات مهمی است که باید مسؤولان و به‌ویژه خود زائران به آن توجه خاص داشته باشند.

رئیس ستاد اربعین سمنان خبر داد:
آغاز به کار کمیته اعزام اربعین حسینی در سمنان
رئیس ستاد اربعین شهرستان سمنان از آغاز به کار کمیته اعزام با مسئولیت سازمان حج و زیارت در دو حوزه اصلی سامانه سماح و صدور روادید اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پانا از سمنان، نهمین جلسه ستاد اربعین حسینی شهرستان سمنان به ریاست سیدعباس دانایی فرماندار سمنان به همراه مسئولان کمیته‌های ستاد برگزار شد.

رئیس ستاد اربعین شهرستان سمنان در این جلسه ضمن تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، پیاده‌روی اربعین حسینی در کربلا را نماد وحدت و ولایتمداری عنوان و بر تعامل مطلوب موکب‌ها با کمیته در برگزاری هرچه باشکوه‌تر تأکید کرد.

دانایی با اشاره به آغاز به کار کمیته اعزام با مسؤولیت سازمان حج و زیارت در دو حوزه اصلی سامانه سماح و صدور روادید اربعین حسینی از هماهنگی‌های لازم در خصوص رفت و آمد زائران از شهرستان سمنان به مرز مهران خبر داد و افزود: گروه‌ها می‌توانند پس از ثبت نام و گرفتن ویزا نسبت به اعزام اقدام کنند.

وی در خصوص شیوه جمع‌آوری کمک‌های مردمی به مراسم پیاده‌روی روز اربعین نیز گفت: شماره‌حساب ۰۲۲۸۶۹۲۸۶۹۰۰۳ بانک آینده به نام ستاد اربعین شهرستان سمنان آماده جمع‌آوری کمک‌های نقدی و اماکن متبرکه، مساجد و پایگاه‌های بسیج به‌عنوان مراکز جمع‌آوری کمک‌های غیرنقدی آماده دریافت نذور مردم شریف شهرستان است.

فرماندار سمنان از تهیه و پخش بروشورهای اطلاع‌رسانی با محتویات بهداشت و درمان برای زائران خبر داد و گفت: سلامت زائران در طول سفر از نکات مهمی است که باید مسؤولان و به‌ویژه خود زائران به آن توجه خاص داشته باشند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید