۲۵۰ گذرنامه زائران اربعین گم شد/ورود غیرقانونی به عراق کم شده است

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

سرکنسول ایران در عراق از گم‌شدن ۲۵۰ گذرنامه زائران اربعین در عراق خبر داد و گفت: خوشبختانه امسال ورود غیرقانونی به عراق خیلی کم شده است.

سرکنسول ایران در عراق از گم‌شدن ۲۵۰ گذرنامه زائران اربعین در عراق خبر داد و گفت: خوشبختانه امسال ورود غیرقانونی به عراق خیلی کم شده است. میرمسعود حسینیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به همکاری مسئولان و مردم عراق در پذیرایی از زوار حسینی(ع) گفت: مشکلات و مسائل حوزه های مختلف زائران امسال به نسبت سال گذشته کم شده است. وی با بیان اینکه موراد ورود غیرقانونی به عراق از سوی زائران را خیلی کم داشته ایم، تصریح کرد: تمام عراق به ویژه کربلا آماده پذیرایی از زوار است و فضای مسیر راهپیمایی یک فضا و جوی است که جز با حضور نمی توان آن را درک کرد. سرکنسول ایران در عراق با تاکید بر اینکه همچنان موضوع گم شدن افراد و اسناد و مدارک را داریم، افزود: از زائران می خواهیم آدرس محل اسکان خود را در موکب ها یادداشت کنند تا در پیدا کردن آن دچار مشکل نشوند. حسینیان با بیان اینکه تاکنون کسی گم نشده ولی فشار سنگینی روی همکاران من برای رفع مشکلات این حوزه است، تصریح کرد: بیش از ۲۵۰ گذرنامه زائران گم شده که مجبوریم برای آنها برگه عبور صادر کنیم.

میرمسعود حسینیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به همکاری مسئولان و مردم عراق در پذیرایی از زوار حسینی(ع) گفت: مشکلات و مسائل حوزه های مختلف زائران امسال به نسبت سال گذشته کم شده است.

وی با بیان اینکه موراد ورود غیرقانونی به عراق از سوی زائران را خیلی کم داشته ایم، تصریح کرد: تمام عراق به ویژه کربلا آماده پذیرایی از زوار است و فضای مسیر راهپیمایی یک فضا و جوی است که جز با حضور نمی توان آن را درک کرد.

سرکنسول ایران در عراق با تاکید بر اینکه همچنان موضوع گم شدن افراد و اسناد و مدارک را داریم، افزود: از زائران می خواهیم آدرس محل اسکان خود را در موکب ها یادداشت کنند تا در پیدا کردن آن دچار مشکل نشوند.

حسینیان با بیان اینکه تاکنون کسی گم نشده ولی فشار سنگینی روی همکاران من برای رفع مشکلات این حوزه است، تصریح کرد: بیش از ۲۵۰ گذرنامه زائران گم شده که مجبوریم برای آنها برگه عبور صادر کنیم.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید