صدور مجوز عبور زائران اربعین صحت ندارد

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: صدور مجوز عبور زائران اربعین صحت ندارد و ۴ مرز خسروی، مهران، شلمچه و چذابه مسدود هستند.
5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

سردار سید تیمور حسینی جانشین رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه صدور مجوز عبور زائران اربعین صحت ندارد، اظهار کرد: اقدامات ما بر اساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با کروناست و آخرین ابلاغیه‌‌ای که به ما داده شده‌، مبنی بر ممنوعیت تردد در مرز‌های چهارگانه بوده است.

سردار حسینی با تأکید بر اینکه هر ۴ مرز خسروی، مهران، شلمچه و چذابه مسدود هستند، گفت: در مرزها هیچ ترددی انجام نمی‌شود و هیچ گونه ارائه خدماتی صورت نمی‌گیرد و توصیه اکید ما این است که هموطنان به هیچ عنوان به سمت مرز‌های چهارگانه حرکت نکنند.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا بیان کرد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای نیز موظف شده که به هیچ عنوان صورت وضعیت هیچ مسافری را از هیچ نقطه کشور به سمت مرز‌های چهارگانه صادر نکند، لذا هیچ وسیله نقلیه‌ای حق تردد در مرز‌های چهارگانه را ندارد.

سردار حسینی درباره تردد خودروهای حامل سوخت، خاطرنشان کرد: خودروهای حامل سوخت به تعداد محدود، تردد جزئی و کم رنگی در مرز‌ها دارند./ باشگاه خبرنگاران جوان

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید