شهرداری بر اساس اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی در مراسم اربعین هزینه می‌کند

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: با توجه به برنامه ریزی مدیریت شهری، امسال نیز برنامه های مختلفی با اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی در کربلا اجرا خواهد شد.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: با توجه به برنامه ریزی مدیریت شهری، امسال نیز برنامه های مختلفی با اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی در کربلا اجرا خواهد شد. مجتبی عبدالهی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به مصوبه شورای شهر تهران در خصوص اجرای برنامه های مصوب در اربعین اظهار کرد: امسال نیز طبق دستور شهردار تهران، برنامه‌هایی در مرزها و همچنین کربلا پیش بینی شده است. وی تصریح کرد: امسال 10 میلیارد تومان برای اجرای برنامه‌های اربعین مصوب شده که تلاش خواهد شد بر همین اعتبار هزینه کرد. عبدالهی با اشاره به فراهم شدن زیرساخت‌های خدماتی در مرزهای ایران و عراق و همچنین ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و… به زائرین بیان کرد: در این زمینه از تجربیات سال‌های گذشته استفاده خواهد شد علاوه بر اینکه تجهیزاتی نیز در مرزها دپو شده است. معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران ادامه داد: یکی از اقدامات شهرداری تهران در سال جاری در مراسم اربیعن تسهیل خدمات است که در این بخش از ظرفیت سایر بخش‌ها استفاده می‌شود. وی همچنین به نوع خدمات در نظر گرفته شده در مرزهای ایران و عراق به زائرین بیان کرد: این خدمات متنوع است که از آن جمله می‌توان به توزیع مواد غذایی،بهداشتی و همچنین جابه جایی مسافران اشاره کرد.

مجتبی عبدالهی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به مصوبه شورای شهر تهران در خصوص اجرای برنامه های مصوب در اربعین اظهار کرد: امسال نیز طبق دستور شهردار تهران، برنامه‌هایی در مرزها و همچنین کربلا پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: امسال 10 میلیارد تومان برای اجرای برنامه‌های اربعین مصوب شده که تلاش خواهد شد بر همین اعتبار هزینه کرد.

عبدالهی با اشاره به فراهم شدن زیرساخت‌های خدماتی در مرزهای ایران و عراق و همچنین ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و… به زائرین بیان کرد: در این زمینه از تجربیات سال‌های گذشته استفاده خواهد شد علاوه بر اینکه تجهیزاتی نیز در مرزها دپو شده است.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران ادامه داد: یکی از اقدامات شهرداری تهران در سال جاری در مراسم اربیعن تسهیل خدمات است که در این بخش از ظرفیت سایر بخش‌ها استفاده می‌شود.

وی همچنین به نوع خدمات در نظر گرفته شده در مرزهای ایران و عراق به زائرین بیان کرد: این خدمات متنوع است که از آن جمله می‌توان به توزیع مواد غذایی،بهداشتی و همچنین جابه جایی مسافران اشاره کرد.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید