زائران در سفر به کربلا جعبه کمک های اولیه به همراه داشته باشند/ همراه داشتن بطری آب الزامی است

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

یک پزشک عمومی گفت: توصیه می‌شود زائران در سفر به کربلا در ایام اربعین حسینی با خود یک جعبه کوچک کمک‌های اولیه به همراه داشته باشند.

یک پزشک عمومی گفت: توصیه می‌شود زائران در سفر به کربلا در ایام اربعین حسینی با خود یک جعبه کوچک کمک‌های اولیه به همراه داشته باشند. مهدی محمدی تبار در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: در ایام اربعین حسینی زائران زیادی راهی شهر کربلا می‌شوند و در این ایام تعدد زائران در شهر‌های نجف و کربلا بسیار زیاد است. وی افزود: توصیه می‌شود زائران حسینی همراه خود جعبه کمک‌های اولیه داشته باشند، زیرا اقلام موجود در این جعبه‌ها می‌تواند به آن‌ها کمک کند. این پزشک عمومی با اشاره به اقلام مورد نیاز برای گنجانده شدن در جعبه کمک‌های اولیه اظهارکرد: قرص‌های مسکن مجازی که از سوی جمعیت هلال احمر تایید می‌شود، قرص سرماخوردگی، چسب زخم، باند و مواد ضد عفونی کننده از جمله اقلامی هستند که باید در جعبه کمک‌های اولیه زائران گنجانده شوند. محمدی تبار همراه داشتن بطری آب را برای هر زائر اربعین الزامی دانست و تصریح کرد: به دلیل اینکه زائران در پیاده روی بزرگ اربعین حضور پیدا می‌کنند دچار تشنگی شده و در این شرایط توصیه می‌شود هر زائر برای خود یک بطری آب داشته باشد. وی تاکید کرد: زائران می‌توانند با رسیدن به موکب‌ها بطری آب خود را پر کرده تا از این طریق در مسیر پیاده روی با مشکل مواجه نشوند.

مهدی محمدی تبار در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: در ایام اربعین حسینی زائران زیادی راهی شهر کربلا می‌شوند و در این ایام تعدد زائران در شهر‌های نجف و کربلا بسیار زیاد است.

وی افزود: توصیه می‌شود زائران حسینی همراه خود جعبه کمک‌های اولیه داشته باشند، زیرا اقلام موجود در این جعبه‌ها می‌تواند به آن‌ها کمک کند.

این پزشک عمومی با اشاره به اقلام مورد نیاز برای گنجانده شدن در جعبه کمک‌های اولیه اظهارکرد: قرص‌های مسکن مجازی که از سوی جمعیت هلال احمر تایید می‌شود، قرص سرماخوردگی، چسب زخم، باند و مواد ضد عفونی کننده از جمله اقلامی هستند که باید در جعبه کمک‌های اولیه زائران گنجانده شوند.

محمدی تبار همراه داشتن بطری آب را برای هر زائر اربعین الزامی دانست و تصریح کرد: به دلیل اینکه زائران در پیاده روی بزرگ اربعین حضور پیدا می‌کنند دچار تشنگی شده و در این شرایط توصیه می‌شود هر زائر برای خود یک بطری آب داشته باشد.

وی تاکید کرد: زائران می‌توانند با رسیدن به موکب‌ها بطری آب خود را پر کرده تا از این طریق در مسیر پیاده روی با مشکل مواجه نشوند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید