بلیط پروازهای نجف را اینترنتی نخرید

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: فروش بلیط پروازهای اربعین از طریق سایت‌ها یا عاملان فروش مجازی تخلف محسوب می‌شود.

سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: فروش بلیط پروازهای اربعین از طریق سایت‌ها یا عاملان فروش مجازی تخلف محسوب می‌شود. به گزارش تریبون، این سازمان اعلام کرده در ایام اربعین حسینی امسال حدفاصل روزهای ۱۳ تا ۲۲ آبان‌ماه فروش بلیط هواپیما برای پروازهای نجف و بغداد تنها از طریق شرکت‌های هواپیمایی و نمایندگی فروش آنها انجام خواهد شد. از این رو رسما اعلام شده که هرگونه ارائه و عرضه بلیط از طریق سایت‌ها یا عاملان فروش مجازی تخلف به حساب می‌آید و در صورت اجرایی شدن با آن برخوردی جدی صورت خواهد گرفت. وزارت راه و شهرسازی پیش از این اعلام کرده بود که برای ایام اربعین امسال قیمت پروازهای تهران – نجف – تهران و تهران – بغداد – تهران برای هر مسافر یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان محاسبه خواهد شد و برای پرواز مشهد – نجف – مشهد و مشهد – بغداد – مشهد نرخ یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود. پروازهای یک طرفه از تهران به عراق ۶۰۰ هزار تومان و مشهد به نجف به بغداد برای هر نفر ۷۵۰ هزار تومان خواهد بود. سازمان هواپیمایی اعلام کرده که حتی چارترکنندگان پروازهای اربعین نیز باید به نرخ‌های مصوب پایبند باشند.

به گزارش تریبون، این سازمان اعلام کرده در ایام اربعین حسینی امسال حدفاصل روزهای ۱۳ تا ۲۲ آبان‌ماه فروش بلیط هواپیما برای پروازهای نجف و بغداد تنها از طریق شرکت‌های هواپیمایی و نمایندگی فروش آنها انجام خواهد شد.

از این رو رسما اعلام شده که هرگونه ارائه و عرضه بلیط از طریق سایت‌ها یا عاملان فروش مجازی تخلف به حساب می‌آید و در صورت اجرایی شدن با آن برخوردی جدی صورت خواهد گرفت.

وزارت راه و شهرسازی پیش از این اعلام کرده بود که برای ایام اربعین امسال قیمت پروازهای تهران – نجف – تهران و تهران – بغداد – تهران برای هر مسافر یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان محاسبه خواهد شد و برای پرواز مشهد – نجف – مشهد و مشهد – بغداد – مشهد نرخ یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود.

پروازهای یک طرفه از تهران به عراق ۶۰۰ هزار تومان و مشهد به نجف به بغداد برای هر نفر ۷۵۰ هزار تومان خواهد بود.

سازمان هواپیمایی اعلام کرده که حتی چارترکنندگان پروازهای اربعین نیز باید به نرخ‌های مصوب پایبند باشند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید