افزایش موج بازگشت زائران اربعین به کشور

5/5
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به شدت گرفتن موج بازگشت زائران اربعین به داخل کشور گفت: از ابتدای شروع ماموریت اربعین تاکنون بیش از 100 هزار زائر غیر مجاز به شهرهایشان بازگردانده شدند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به شدت گرفتن موج بازگشت زائران اربعین به داخل کشور گفت: از ابتدای شروع ماموریت اربعین تاکنون بیش از 100 هزار زائر غیر مجاز به شهرهایشان بازگردانده شدند. سردار نورعلی یاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: هم اکنون جاده‌های ایلام منتهی به مرز مهران از ترافیک روانی برخوردار است و تردد زائران در خروج از مرز و ورود به کشور به صورت روان در جریان است. وی با اشاره به اینکه موج بازگشت زائران در حال افزایش است، گفت: در جلسه فرماندهی قرارگاه مقدم اربعین حسینی(ع) تصمیمات کارشناسی جهت بازگشت زائران از عتبات عالیات و تسهیل در نقل و انتقال آن ها اتخاذ شده است. فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: بر اساس تصمیمات گرفته‌شده و در صورت اوج گرفتن ورود زائران به کشور مسیر مهران– ایلام و بالعکس ایلام– ملکشاهی و مهران یکطرفه می‌شود. وی در ادامه با تاکید بر اینکه امسال از خروج زائران غیرمجاز و اتباع خارجی از مرز مهران جلوگیری شد، گفت: با راه‌اندازی گیت‌های کنترلی در ورودی‌های استان و شهرهای چرداول، سیروان، ایوان، ملکشاهی، دره‌شهر و دهلران و همچنین شهرستان مهران بالغ بر 100 هزار نفر که بدون همراه داشتن مدارک و مجوزهای لازم و یا اتباع خارجی بودند به شهرهایشان عودت داده شدند. یاری تصریح کرد: بر اساس آمارهای موجود از اول صفر تا پایان شب گذشته یک میلیون و 123 هزار و 342 نفر نفر از مرز مهران تردد کرده‌اند که از این مجموع 914 هزار و 738 نفر از کشور خارج و 208 هزار 604 نفر نیز از این مرز وارد کشور شده‌اند.

سردار نورعلی یاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: هم اکنون جاده‌های ایلام منتهی به مرز مهران از ترافیک روانی برخوردار است و تردد زائران در خروج از مرز و ورود به کشور به صورت روان در جریان است.

وی با اشاره به اینکه موج بازگشت زائران در حال افزایش است، گفت: در جلسه فرماندهی قرارگاه مقدم اربعین حسینی(ع) تصمیمات کارشناسی جهت بازگشت زائران از عتبات عالیات و تسهیل در نقل و انتقال آن ها اتخاذ شده است.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: بر اساس تصمیمات گرفته‌شده و در صورت اوج گرفتن ورود زائران به کشور مسیر مهران– ایلام و بالعکس ایلام– ملکشاهی و مهران یکطرفه می‌شود.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه امسال از خروج زائران غیرمجاز و اتباع خارجی از مرز مهران جلوگیری شد، گفت: با راه‌اندازی گیت‌های کنترلی در ورودی‌های استان و شهرهای چرداول، سیروان، ایوان، ملکشاهی، دره‌شهر و دهلران و همچنین شهرستان مهران بالغ بر 100 هزار نفر که بدون همراه داشتن مدارک و مجوزهای لازم و یا اتباع خارجی بودند به شهرهایشان عودت داده شدند.

یاری تصریح کرد: بر اساس آمارهای موجود از اول صفر تا پایان شب گذشته یک میلیون و 123 هزار و 342 نفر نفر از مرز مهران تردد کرده‌اند که از این مجموع 914 هزار و 738 نفر از کشور خارج و 208 هزار 604 نفر نیز از این مرز وارد کشور شده‌اند.

به راحتی عضو خبرنامه شوید

و پیش از دیگران آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع شوید

دیدگاهتان را بنویسید